Bir Sayfa Seçin

MERCEDES GLC 200 YEDEK PARÇALARI

MOTOR PARÇALARI

Mercedes GLC 200 araçlarının motor parçaları, en uygun fiyatlarla burada.

Motor bloğu parçaları, silindir kapağı parçaları, üst kapak ve külbütör parçaları, piston, segman ve gömlek parçaları, krank parçaları, triger eksantrip parçaları,  yağ pompası parçaları, piston kolu, subap ve conta parçaları , motor takozu, travers, yağ karteri ve diğer tüm motor malzemeleri en kaliteli seçeneklerle bir telefon kadar uzağınızda.

FREN SİSTEMİ

Mercedes GLC 200 fren sistemi ürünleri en uygun fiyatlarla burada. 

Aracı durduran frenleme kuvveti genellikle teker lastiği ile lastiğin üzerinde döndüğü zemin arasındaki bağlantıdan doğar. Frenleme kuvvetine hava direnci, yokuş direnci, sürtünme direnci gibi kuvvetlerin etkisi de vardır. Bu dirençleri yenen kuvvet ortadan kaldırılacak olursa taşıtın yavaşlamasına veya durmasına sözü edilen dirençler sebep olur.

ÖN DÜZEN SÜSPANSİYON

Mercedes GLC 200 süspansiyon sistemleri için hemen arayın!

Süspansiyon, bir taşıtı tekerleklerine bağlayan ve ikisi arasındaki göreceli harekete izin veren lastik, lastik hava, yay, amortisör ve bağlantı sistemidir. Süspansiyon sistemleri, birbirlerine oranla olan yol tutuş ve sürüş kalitesini desteklemektedir. Süspansiyon ayrıca aracın kendisini, herhangi bir yükü veya bagajı hasar ve aşınmadan korumaktadır. Bir aracın ön ve arka süspansiyonlarının tasarımı farklı olabilmektedir.

SOĞUTMA ve ISITMA ÜRÜNLERİ

Mercedes GLC 200 aracınıza soğutma ısıtma sistemleri ürünleri burada.

Su radyatörü, klima sistemi, klima radyatörü, fan parçaları, turbo ürünleri, termostat ürünleri, genleşme yedek su deposu parçaları en uygun fiyatlarla burada.

Hemen arayın! 

DEBRİYAJ ve ŞANZIMAN

Mercedes GLC 200 debriyaj ve şanzıman ürünleri, onlarca seçenekle burada! Debriyaj, motorla vites kutusu arasındaki irtibatı keserek vites değiştirme olanağı sağlayan aktarma organıdır. Ayrıca aracın kalkışı ve vitesteyken basılınca durmasını sağlar. Araç kalkerken debriyajdan yavaşça ayak çekilerek belli bir devirde araç kalkmalıdır. Debriyaj baskı ve balata ürünler, debriyaj setleri bir telefon kadar yakın!

KAPORTA / DIŞ TRİM

Mercedes GLC 200 için dış trim parçaları ve kaporta ürünleri bir telefon kadar uzağınızda! Trimler aracınızın yolcu kabininde bulunan torpido, kapı döşemeleri ve dış kaportasında bulunan plastik kaplamalara denir. Bu plastik parçalar aracın kalitesini belli ettiği gibi kozmetik duruşuna katkı sağlamaktadır. En uygun fiyatlarla kaporta ürünleri ve dış trip parçaları burada!

FİLTRELER

Mercedes GLC 200 için hava filtresi, yağ filresi, yakıt filtresi ve poen filtresi çeşitleri. Kaliteli filtre aracın performansını yükseltmekte ve yakıt tüketimini düşürmektedir. Bu nedenle aracınıza en uygun filtre seçimi önemlidir. Onlarca marka filtre seçeneklerinden aracınıza en uygun olanını almak için mutlaka irtivata geçin, yardımcı olalım.

KABİN ve İÇ TRİM 

Mercedes GLC 200 araçlara özel kabin ve iç trip parçaları burada. Hemen arayın, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara alın.

Trim, aracın içinde ve dışında bulunan bütün plastik aksamı anlatmak için kullanılan bir terimdir. İç tarafta, ön konsol, torpido, kapıların üzerindeki kısımlar ve plastik olan her kısım trim olarak kabul edilir.

YAKIT ENJEKSİYON SİSTEMLERİ

Mercedes GLC 200 enjektör ürünleri en uygun fiyatlarla burada! 

Enjektör yakıtı alıp yanma odasına miktarını ayarlayarak gönderen bir parçadır.

Aracın çalışması için en önemli parçalardan bir tanesidir. İki farklı yakıt türü için üretilen enjektörler kendi arasında ikiye ayrılır. Bunlar dizel enjektör ve benzinli enjektördür.

AYDINLATMA PARÇALARI

Mercedes GLC 200 aydınlatma ürünleri için hemen irtiba geçin.

Far ve parçaları, arka stop ve parçaları, sinyal ve parçaları, sis farı ve parçaları, tavan lambası ve parçaları, plaka lambası ve parçaları burada.

Yüzlerce çeşit üründen en kaliteli ve en hesaplı olanları olanları seçmenizde yardımcı olalım. 

ATEŞLEME SİSTEMLERİ

Mercedes GLC 200 ateşleme sistemleri ürünleri en uygun fiyatlarla.

Otomobillerdeki ateşleme sisteminin temel olarak çalışma prensibinden bahsetmek gerekirse; araçta kontak anahtarının çevrilip marşa basılmasıyla birlikte, akümülatörden gelmekte olan akım bobin üzerine iletilir. Bu kısma gelen akım, yüksek gerilime çıkarılıp distribütöre iletilir.

SENSÖRLER

Mercedes GLC 200 aracınız için sensör çeşitleri burada.

Yüzlerce sensör çeşidinden aracınıza en uygun olanları beraber seçelim. Oksijen sensörü, yağmur sensörü, eksantrik mil sensörü, yağ seviye sensörü, vuruntu sensörü, gaz kelebek sensörü, geri vites sensörü, lastik basınç sensörü ve benzeri sensörler en uygun fiyatlarla bir telefon kadar uzağınızda!

ALTERNATÖR MARŞ MOTORU

Mercedes GLC 200 alternatör ürünleri onlarca çeşidiyle en uygun fiyatlarla burada. 

Otomobillerde kullanılan alternatörler aracın motoru çalışıyorken aküyü şarj eder ve diğer tüm elektrik sistemlerine enerji sağlar. Alternatörler, doğru akım elde etmek için gereken çeviriciye sahip olmadıklarından doğru akım üreteçlerine göre daha basit, hafif ve dayanıklıdırlar.

EGZOZ ve PARÇALARI

Mercedes GLC 200 egzoz parçaları ve çeşitleri en uygun fiyatlarla burada!

Egzoz, içten yanmalı motorlarda yanan gazın boşaltılmasına yarayan tertibata verilen addır. Motorda çevrim sonrasında oluşan atık gaz bu düzenekle dışarı atılır. Motorun egzoz manifoltundan son çıkışa kadar çeşitli susturucularla gürültü en aza indirilerek sessiz bir gaz boşaltımı sağlanır.

ELEKTRİK – ELEKTRONİK

Mercedes GLC 200 için elektrik ve elektronik parçalar için irtibata geçin.

Aracınız için rezistanslar, ampul ve parçalar, korna, kontaktör, sigorta ve sigorta kutusu parçaları, ve elektrovana parçaları,  röle, flaşör ve parçaları yüzlerce çeşit ile burada. En kaliteli parçaları en uygun fiyatlarla almak çok olay, hemen bize ulaşın!

SİLECEK SİSTEMLERİ

Mercedes GLC 200 silecek sistemleri için irtibata geçin. En uygun silecek ürünleri burada! 

Silecek arabanın camından yağmur, kar, buz, yıkama sıvısı, su veya kalıntıları temizlemek için kullanılan bir cihazdır. Bunun için cam suyu kullanılır. Silecek kolu mekanizması, su fıskiye motoru ve deposu parçaları, cam su fıskiyesi ve parçaları yüzlerce çeşidi ile burada!

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Mercedes GLC 200 çin güvenlik sistemleri burada.

Aracınıza özel merkezi kilit ve parçaları, park sensörü ve parçaları, uzaktan kumanda ve parçaları en uygun fiyatlarla!

YAĞ – ANTİFRİZ – AKÜ

Mercedes GLC 200 için yağ, antifriz ve akü ürünleri en uygun fiyatlarla bir telefon kadar yakın! Motor yağı çeşitleri, şanzıman yağı çeşitleri, , direksiyon yağı çeşitleri, antifrizler ve akü çeşitleri burada. En kaliteli ürünler en uygun fiyatlarla.

MERCEDES GLC 200

Mercedes-Benz A Serisi, Mercedes-Benz’in 1997’den beri ürettiği küçük sınıftaki MPV modelidir. Mercedes-Benz daha önce otomobillerinde arkadan itişi uygularken bu modelde ilk kez önden çekiş sistemini uyguladı. İsveç’te yapılan viraj testinde takla attığı için ESP sistemi sunulmaya başlanıldı ve güvenlik eksikliği bitirildi. 2004’ün sonunda ikinci nesline kavuştu.